Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

June 2018

Být tebou, tak...

28. june 2018 at 21:21 | Panda aneb M_Y |  Blábolení
Jak tak koukám, pvního ledna jsem tu psala takový velmi optimistický psaní o mých čtvrtstoletních zdarech a nezdarech, i když spíš o těch zdarech.

Inu, teď k tomu musím přidat ještě jednu událost - těhotenství.

Huhuhu.

Výsledek obrázku pro wait...what gif

Ještě se nevyjádřím k tomu, zda je to zdar či nezdar - jsem na začátku, a stát se ještě může cokoliv. Ale držím si palce. Fakt. I tomu prckovi. Snad to se mnou zvládne.

Každopádně.... těhotenský hormony jsou...*hledá vhodné, nepříliš sprosté, nicméně velmi výstižné slovo... bezúspěšně.* A vůbec všechny ty věci spojené s tím začátkem. Jo, každý ví, co jsou ranní nevolnosti, ale ale nikdo vás nepřipraví na to, že je vám blbě celý den, že by člověk furt jenom spal, že neví jestli má jíst, nemá jíst, co vůbec jíst... Pak přijde bolení hlavy, nechcete to rozehnat práškem, tak poctivě ležíte s hadrem na hlavě, až po půl dni dospějete do fáze "jebat, nebudu sakra trpět" a ten prášek si vemete, aby stejně nezabral. Sranda je, že každá kolegyně v práci to ví hned, co to je, takže ono veselé "ahoj" při nástupu do práce hned vystřídá ten fantasticky soucitný obličej s protaženým ".... tak coo...??" a "Jak se cítíš..?" "děvčátko, už je ti líííp?" Musím říct, že je to ohromný, ta starost a ochota pomoct, ale... druhej tejden už to trochu leze na nervy.

Uplně nejlepší je pak ta smršť názorů a rad, která se kolam vás začne kumulovat. První z nich je doktor, případně sestra, která vás sprdne když se zmíníte, že plánujete dovolenou. Jak si může těhotná dovolit plánovat dovolenou? Tolik slz už jsme tu viděli! Chcete být další?! Další tři ženský se mě ptají - a bude nějaká dovča? To byla nejrásnější dovolená u moře, když sem byla těhotná... Inu, ano, další dvě zase odkazují na známé z doslechu, co potratily. A dál - co porodnice? To chcete v Praze? To vám akorát sebere iluze, roďte v rodném městě, malá porodnice, klid, žádnej běžící lidskej pás... No jo, a pak na vás zase jinde hustí, co když bude problém, to stejně všecko jede do Motola, půlka přesvědčuje k malé porodnici, hlavně ne Praha, půlka k Motolu, hlavně ne cokoli jinýho, vše doplněné barvitými příběhy. Samé věci typu "Já bych být tebou tohle a tamto", v miliardě verzí. Korunu tomu nasadí doktor, který pro všech těch přednáškách prohlásí - hlavně to moc neřešte. WELL...THANKS...?


Fakt. Člověk aby se pak bál vystrčit paty z domu. Cože, ty chceš na výlet? Je to rozumný?? Versus - hlavně neseď doma, to se zblázníš... Hlavně to neřešit. Takže to neřeším a jsem akorát protivná.

Protivnááááá!

Člověk si pak řiká - nejsem vosel. Jsem spíš ten člověk co je opatrnej víc než míň. Pak si v té opatrnosti něco dovolím a dostanu přes prsty - ale hlavně se nestresuj? Jak mám minimálně nedumat nad tím, když si rozumem a intuicí řeknu jo, tohle bude v pohodě, a hned někdo vystartuje že teda jako neni?

Tak já nevím. Hlavně nečíst články na internetu. Hlavně být v klidu a v pohodě. Tak teď mi ještě řekněte, jak toho prosím pěkně docílit, aniž byste se kompletně přestali bavit s rodinou, s lidma.

A p.s. - nasraná těhotná je vážně novej levl poznání. Totiž nasraná těhotná dokáže sjet i vlastní mámu, i když by to normálně nikdy neudělala, protože by se to obrátilo proti ní. A světe div se, ono to sjetí se tady prokáže jako účinné a máma to uzná... Wow. Bod nahoru, možná.

Smějte se a užívejte léta...
P.