Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

... a třeba se konečně zadaří.

14. march 2016 at 13:47 | Panda aneb M_Y |  Povídky
Třeba. Ono totiž když něco děláte, a pak to neděláte, a pak to zkusíte dělat znova, tak se může stát, že po těch pár letech to prostě nepůjde. Zklamání je zklamání, ale není to moc překvapující. Některé věci nám prostě vyjdou z ruky.
Třeba kreslení.
*crying*
Jojo. Můj devík na tom nebyl špatně, zlešovala sem se a byla sem schopná si na A3 nakreslit obrázek a pověsit nad postel. Dokonce i anatomie se mi začínala pomalu a jistě dostávat pod kůži, ale pak člověk jednou nemá čas, a pak mu to nejde, a pak zas nemá čas... a je z toho pět let. Uh. A pláče nad rozlitým mlíkem prtože jediné, co mu v ruce zůstalo, jsou random manga xichty a oči.
(Oko.)
(Pravé, hlavně.)
A teď je tu Princ. Ano, moje milovaná povídka, která je na výrobní cestě do knižní podoby a do které chci fanarty. Jeden mám, další jsou slíbené a trpělivě čekám. Ale strašně moc sem chtěla něco nakreslit sama, jen to prostě nešlo. Jedno kolikrát sem si pak sedla k papíru, bylo to k ničemu. Až dnes, dnes.....
Vlastně ani nevím, co mě to popadlo. Rozhodně sem nezačala s vědomím "to dáš, kámo" nebo s tím, že to bude zrovna Severus s hůlkou a knihou a v hábitu a tak. Ne, začalo to jako random xicht. Asi to pokračovalo jako s psaním - nikdy přesně nevím, co bude dál, protože ten příběh nějak ožije sám od sebe..
Každopádně, není to veledílo. Ale když to nějak šikovně vybarvím (nebo mi to někdo šikovně vybarví v počítači), dám to tam. Su na sebe hrdá.
A vy, pozemšťané, kteří báječně píšete a kreslíte či jinak tvoříte, nepřestávejte. Stojí to za tu radost, kterou máte vy i vaši čtenáři a obdivovatelé.
(S)mějte se!
P.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama