Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

Doujinshi a Gravitation aneb Jak nám Murakami zatopila

25. november 2015 at 15:16 | Panda aneb M_Y |  Recenze
Už to tak bývá. Vytvoříte dotazník. Vložíte tam otázku ohledně autorského doujinshi na Gravitation od Maki Murakami. A lidi vám tam odpovídaj, jak je to cute a kawaii ale že radši něco drsnějšího. A že tam mám chybu páč Gravitation doujinshi přece neni.

Ach, děti moje - neznalost vás neomlouvá.

Zaprvé, otázka byla na autorské (!) doujinshi NA Gravitation od Murakami. Čiže doujisnhi napsané na těch 13 knih přímo Murakami. Je legrační, jak málo lidí o tom ví (a ještě je to moje chyba prej!!)

Takže vážení, je vás v tom dotazníku víc než polovina, co vás vlastně odpověděla na něco jiného; pojďme to uvést na pravou míru.

(A upozorňuji, že článek je 18+ - tak ať nedopadnete jako chudinka Havoc.)
http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/5435078a3106d117106a04840e908158/http://i59.photobucket.com/albums/g314/KortneyxGaara/Jean%20Havoc/gallery_1_6_28072.jpg

Nuže - toto je Gravitation.


Jakože ano, mluví se tam o sexu. Dokonce se tam i provozuje, ale to zcela neexplicitně, a celé je to spíš vtipné ke konci podivné a tak. Ano, toto je kawaii, neškodná shonen-ai manga.

Naproti tomu, tohle je Murakamino doujinshi:

Asi tak nějak, jo.

Zkrátka, toto doujinshi je uplně jinej levl. Sex, sex kam se podíváš. Znásilnění. Téměř mrzačení. Musím říct, že prcá vlastně postupně skoro každej s každým. Obrázek výše zdaleka není tím nejvíc hardcore, co v tom můžete najít, řekla bych že to je tak slabý střed.
A víte co je vtipný? Murakami to psala zároveň s Gravitaion ságou. Jak se mění styl kresby v průběhu knih, mění se stejně doujinshi (a jestli se mě ptáte, jestli jsem to zkoumala důkladně a poskládala je za sebou pěkně chronologicky a vřadila do míst v knihách - NE.)
Pojďme si to zrekapitulovat: Gravitation - milé, úsměvné a vtipné shonen-ai. Doujinshi Gravitation - hardcore yaoi porn.
Maki Murakami je prostě zvíře. Zvrhlé, masochistické stvoření, které je náhodou mangakou. (Dobře, autorovi Boku no Pico se vyrovnat nedokáže, ale i tak.)
A na toto se v dotazníku ptám a chci znát názor. Hawk.
(A pokud vám jeden obrázek nestačil, doporučuji yaoihavenreborn.com -> doujinshi -> yaoi doujinshi. Slibuji, že si nasytíte oči, a jestli vám po tom zůstanou v důlcích už nechám na vás.)

Dotazy? Úrazy?

Vaše P.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 stuprum stuprum | Web | 28. november 2015 at 0:14 | React

Není to nic nepochopitelného, z utýrané snahy vyjít vstříc pravdoláskařům se jí dělalo mdlo, a tak si musela ulevovat při práci na doujinshi - realističtějším dílku. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama