Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

Cesta Prince: Za zavřenými dveřmi

7. november 2015 at 20:12 | Panda aneb M_Y |  Povídky
Přátelé a kamarádi, čtenáři, kteří víte o mé shlashové záležitosti, kterou je Cesta Prince, slyšte:

Mám pro vás bonusovou povídku. Jop. Slah. Sex. Prostě gay porno delikátní popis mužského milování, abychom se vyhnuli pozdějším reklamacím.
No jo.
Totiž, když už sem jí napsala s takovým hořkosladkým koncem, tak mi přišlo, že musím trochu uchlácholit pravoslavné slasherky (a slashery?). Takže tady to máte: chybějící článek mezi sedmou a osmou kapitolou, noc, o které nikdo neví, jestli se stala a jestli to byla iluze nebo skutečnost.
A byla to skutečnost...?

(p.s. - slash sem nepsala strašně dlouho. A slash tohoto typu nikdy - já vždycky byla na náznakovej fluffík. Červenala sem se u toho jak rajče, tak... budete-li soudit, vemte to v potaz. :D )
(p.p.s. - za každý komentář jsem neskonale vděčná!)


Povídka: Cesta Prince: Za zavřenými dvěřmi
Fandom: Harry Potter
Pairing: HP/SS
Rating: 18+


Severus Snape pevně svíral černovlasého chlapce v náručí. Harry, letmo zabalený v pokrývce, tvrdě spal, aniž by si byl vědom svého tichého strážce, který klidně oddechoval a nijak si nepřál narušit pro jednou poklidný spánek jeho svěřence. Pomalu, nesmírně opatrně po pár minutách položil Harryho na postel a důkladněji ho přikryl. Očima ještě naposledy spočinul na blednoucích jizvách, které mu v uplynulém týdnu nedaly spát, a když konečně přestal pozorovat pravidelné zdvihání jeho hrudníku, pomalu se přesunul do křesla u stolu. Kouzlem jej zvětšil a nechal protáhnout do tvaru pohodlné lenošky, a konečně si dovolil zavřít oči.
To, co se právě stalo, se mu neustále míhalo před očima jako sen.


***

Harry Potter málem zapomněl dýchat. Vnímal jen horké rty jeho někdejšího nenáviděného učitele, a horečně přemítal, jak někdo normálně tak chladný a odtažitý v sobě dokáže probudit takovou vášeň. Nic podobného nikdy předtím nezažil a sám byl ohromně překvapen, jak na Snapeovy dotyky reaguje jeho tělo. Vnímal, jak teplé, silné ruce bloudí po jeho zádech, jak ho laskají a hladí, a zajíždějí i do vlasů, což především způsobovalo Harrymu třes v celém těle. Málem nevnímal, že i on sám používá ruce a rozhodně ne k obraně, nýbrž k poskytnutí trochu potěšení tomu člověku v jeho blízkosti.
Snape, proboha, vždyť je to Snape, ozval se vztekle hlas v jeho hlavě, a v tu chvíli se trochu vyděšeně odpoutal z vášnivého sevření a pohlédl bradavickému učiteli do tváře. Vůbec toho člověka nepoznával; jindy bledé tváře pokryl ruměnec, pootevřené rty lapaly po vzduchu a tmavé, přísné oči překrýval opar touhy, kterou, jak si Harry uvědomil, niterně cítil i on sám. Opět ucítil ruku v týle, která ho jemně chytla za neposlušné vlasy a přiměla ho maličko zaklonit hlavu; to už se ony hebké, smyslné rty přibližovaly k odhalenému chlapcovu krku, kde se lačně přisály na kůži a líbaly a laskaly každičký kousek nahého těla. Harrymu rázem bylo úplně jedno, kdo to nad ním stojí, kdo způsobuje tohle mrazení a vzrušuje ho až do morku kostí; jediné, co si přál bylo, aby dotyčný pokračoval.
A nemusel si to přát dvakrát.
Severus postřehl ono naprosté odevzdání v Harryho pohledu před tím, než se sklonil políbit další část jeho těla. Jedním pohybem se zbavil pláště překrývající jeho ramena, aby se mohl lépe pohybovat a za nepřerušovaného laskání rty začal rozepínat chlapcovu košili. Jemně ho také kormidloval k posteli, ke které dospěli zrovna když se mu povedlo uvolni poslední knoflíček. Severu lehce stáhl rozepnutý kus oblečení přes Harryho ramena a zastavil se pohledem na jeho hrudi, která se vzdouvala zrychleným dýcháním; Snapeova tvář trochu zvážněla, když se dotkl prsty pásu jizev, které pokrývaly značnou část Harryho těla. Harry vycítil změnu nálady v tom člověku, který mu způsoboval tolik blaha, že sám vzal mužovu ruku, odtáhl ji ke svým rtům a jemně ji políbil. Do Severusova pohledu se okamžitě vrátila jiskra. Fascinovaně sledoval, jak chlapcovy rty laskají postupně větší část jeho paže, jak se jeho napůl obnažené tělo přibližuje a jak se jeho ruce začínají zajímat o Snapeovu vlastní černou košili.
Tmavooký muž se pohodlně usadil na posteli a nechal Harryho, aby zápolil s knoflíky na jeho svršcích. Přitom nespustil ruce z chlapcova těla a přejížděl po jeho silném, mladickém hrudníku a zádech, přes které stále ještě visela nebelvírova košile. Vnímal také, jak se chlapcův dech stále zrychluje a ze zvědavosti nechal své ruce přejet o trochu níž přes Harryho stehna a rozkrok, stále zakrytý černými kalhotami.
Harry překvapením prudce vydechl a jeho tělo se celé lehce zatřáslo; Severus sám měl v tu chvíli potíže se soustředěním. To, co cítil, ho však nenechalo na pochybách, a tak trochu příkřeji odtrhl chlapcovy ruce od svého skoro rozepnutého svršku, a pokusil se z Harryho sundat jeho košili, která se však zasekla na zapnutých rukávech na jeho zápěstích. Harry se pokusil omluvně usmát, ale to už s ním černovlasý muž jemně smýkl, aby se položil na záda stále s dlaněmi chycenými v košili za hlavou, a přivázal její cípy k dřevěné pelesti. Když si Harry uvědomil, co Snape právě udělal, začal trochu nervózně škubat s kusem bílé látky které ho svazovala; najednou se cítil strašně zranitelný. Cítil, jak se nad ním onen muž sklání a pohledem si vychutnává své dílo; brzy ale nedokázal odolat pokušení a znovu začal laskat chlapcův hrudník, tentokráte svými rty.
Harry, s lehce zdvihnutou hlavu a s poslední dávkou příčetnosti kterou v sobě našel, sledoval, jak jeho tělo hladí silné paže a obličej, skrytý za spadanými černými vlasy, vdechuje vůni jeho horkého těla. Znovu se zachvěl, když se ruce opět přemístily k chlapcovým nohám a tentokrát nepokrytě zamířil přes stehna k onomu nejcitlivějšímu místu; ze rtů mu tentokrát vyšlo tiché zasténání. Severus, povzbuzen jeho reakcí, nedokázal dál krotit své smysly. Chtěl víc; chtěl vidět Harryho sténat blahem, chtěl ho vidět svíjet se rozkoší, kterou mu poskytuje.
Rychlým pohybem rozepnul chlapcův pásek a bez mrknutí oka mu stáhl kalhoty a následně i spodní prádlo. Harry reflexivně znovu zatahal za košili, která svazovala jeho ruce a bránila mu zakrýt jeho chloubu, která tak očividně ukazovala, jak moc ho tato situace přivádí do varu. Když viděl, jak na něj profesor shlíží s neskrývaným zájmem a zálibně hltá každý kout jeho těla pohledem, nevěděl, zda si přeje být neviditelný, nebo zda má prosit o dotek. Cítil, jak mu po spánku teče čůrek potu a neklidně se vrtěl; pohledem Snapea prosil, ať se něco stane. Jeho vnitřní hlas dávno zmizel v zastřené mlze, která teď obklopovala celé jeho vědomí a ztrácela se v jediném pocitu, v jediné touze, která ho zcela stravovala.
Severus se konečně pohnul. Jeho dlaně pomalu a lehce přejely přes Harryho vnitřní stranu stehen a zastavily na nejcitlivějším místě chlapcova těla. Pak stejně pomalu spustil ke chlapcovu rozkroku hlavu a nasál Harryho chloubu hladovými ústy.
Harry vypustil z úst mučivý sten a prudce se prohnul v zádech. Snape chytil chlapcovy boky a mírně je sevřel, aby ho dokázal při prudším pohybu udržet a nezranil ho. Harry zabořil zátylek do polštáře a s široce otevřenýma očima sténavě lapal po dechu a snažil se nezbláznit. Celé jeho tělo bylo v jednom ohni, a čím víc se soustředil na pohyb ve svém klíně, tím víc měl pocit, že to nemůže vydržet už víc než jen pár vteřin. Po chvíli však Snape zvolnil. Uvolnil sevření a začal rukama laskat Harryho břicho a hrudník, jemně kroužil prsty kolem bradavek a pomalu, s přestávkami obkružoval jeho chloubu, na které se chvěly kapičky touhy, jazykem. Harry, který přerývavě dýchal, zaťal dlaně do cípů košile a napůl nepříčetně zkusil znovu zdvihnout hlavu, aby viděl co přesně se na jeho těle děje.
Severus, v tu chvíli podpořen chlapcovým vzrušeným sténáním, opravdu ztrácel kontrolu sám nad sebou. Nezaobíral se svou napůl rozepnutou košilí, ale aniž by jeho ústa opustila svou pozici, jednou rukou si rozepnul pásek svých kalhot a vklouzl dlaní dovnitř. Harry cítil, jak v jednu chvíli ovanul jeho podbřišek horký dech a představa, co právě profesor sám dělá, ho však natolik rozrušila, že při dalším doteku Snapeových rtů nedokázal zastavit valící se vyvrcholení, kdy se jeho tělo mocně napjalo pod mírně překvapeným Severusem. Ten se v zápětí pousmál a stáhl se z chlapcova těla.
Harry nemohl popadnout dech. Cítil své horké sperma na břiše, cítil, jak jej profesor propaluje pohledem, a se zavřenýma očima se trochu snažil skrýt svůj obličej pod přivázané ruce. Měl pocit, že takhle leží několik dlouhých minut, kdy vůbec netuší, co se děje kolem něj; trochu se probral až při zaslechnutí dvojitého švihnutí hůlky. Když se pootočil na bok a byl s to znovu otevřít oči, zjistil, že jeho břicho je opět čisté; co mělo ale znamenat druhé švihnutí, netušil. V zápětí něčí silné ruce pomalu rozvázaly košili připevněnou k pelesti, zbavil zápěstí rukávů a překulily Harryho zpět na záda. Přímo nad ním hleděl Harry do tmavých, touhou zastřených očí Severuse Snapea. Ten pohled byl tak hluboký a intenzivní, že se Harrymu znovu rozbušilo srdce; měl pocit, že nedávné vyvrcholení nijak nezmírnilo jeho touhu a chtíč. Když se profesor nahnul k jeho krku, zašimraly ho jeho černé vlasy a v zápětí pocítil horký dech a políbení na klíční kosti, znovu se zachvěl. Severu opět nechal své ruce laskat chlapcovo horké, mladé tělo; zakroužil rukama po břiše a pomalu přejel přes podbřišek. Harry cítil, jak podvědomě roztahuje nohy dál od sebe, aby ty teplé, silné ruce měly lepší přístup, cítil, jak jeho tělo prosí o další rozkoš, jak se nemůže zbavit touhy po pokračování…
Severus tiše, avšak přerývavě dýchal. Měl pocit, že už to nevydrží, ale chtěl být opatrný. Jemně třel chlapcovu chloubu a sledoval, jak se jeho tělo podvoluje jeho dotekům. Na chvíli se zastavil a sledoval vnitřní boj, který probíhal v jeho svěřenci. Harry jednou rukou svíral kus prostěradla, a druhou měl přehozenou přes obličej. Přivřenýma očima pozoroval černovlasého muže, a už už se chystal něco říct, něco, cokoliv, když v tom se k němu profesorův obličej naklonil:
"Chceš víc…?"
Aniž by nad tím jakkoliv přemýšlel, Harry vydechl: "Ano." Nevěděl ani, zda to řekl nahlas či zda si s ním celou dobu jen pohrává podvědomí, ale cítil Snapeův úlevný a zároveň vítězoslavný prudký výdech i to, jak jej tentokrát mnohem hladověji a prudčeji přitiskl k matraci. Znovu nechal své ruce volně putovat po Harryho těle, snažil se ho rozpálit, přivést k šílenství; a Harry přijímal vše, čím jej Severus zahrnoval, reagoval i na to nejmenší polaskání a odměňoval Snapea vzrušeným sténáním.
Severus už nemohl čekat. Harry najednou ucítil, jak čím dál odvážnější ruce bradavického profesora najednou začínají obkružovat i jistou, dříve nepovšimnutou partii. Harry trochu ztuhl; to už ale Snape pomalu pronikl i do tohoto intimního místa.
Zelenooký chlapec zalapal po dechu. Severus si chlapce přetočil na bok, a téměř rychlostí kulového blesku se zbavil svých rozepnutých kalhot a košile. Přitiskl se k Harryho zádům, jednou rukou ho pevně objal kolem břicha a druhou pokračoval uvolňování nyní dost zatuhlé části nebelvírova těla. Harry, omámený chtíčem, nemohl smysluplně protestovat, a zároveň si čím dál více uvědomoval, že to, co pokládal za bolestivé a nepříjemné, je ve skutečnosti sice zvláštní, ale velmi vzrušující. Když vnímal stále se zrychlující Snapeův dech, víc se uvolňoval a vycházel vstříc pohybům jeho ruky. Najednou Severus znovu chytil chlapcovo tělo, přetočil ho na břicho a postavil na kolena, do stejné pozice jako byl i on sám. Pevně si přitiskl chlapcova záda na svou hruď a přejížděl dlaněmi po nádherně vystaveném hrudníku.
"Chyť se té pelesti", zašeptal tiše Severus Harrymu do ucha, a Harry, který se musel lehce ohnout, se chytil toho stejného místa, kde před chvíli byl připoután košilí. To už cítil nejen prsty, deroucí se mezi jeho hýždě, ale také Severusovu chloubu. Ten pevně chytil mladíka kolem pasu a pomalu si ho na sebe přitáhl.
Harry mučivě zasténal. Pocity, které právě zažíval se nedaly srovnat s tím, co zažil před chvílí. Nemohl dělat nic, jen snášet pomalu se zrychlující Snapeovy pohyby. Ten musel sám chvíli rozdýchat proniknutí, protože už to samotné ho přivedlo do slastné extáze, a nechtěl být příliš horlivý a chlapce zranit. Pomalu tedy jednu ruku posunul nahoru na chlapcův hrudník, kterou si ho držel stále v těsné blízkosti, a druhou pevně obtočil kolem mladíkovy chlouby, která znovu přímo vybízela k laskání.
Snape vdechoval vůni chlapcova těla a snažil se ovládnout vzdechy, které se mu draly z úst. To Harry kontrolovat nedokázal; k šílenství ho přiváděl už jen zrychlený horký Snapeův dech na jeho krku a jeho ruka v rozkroku; milostný rytmus s vyvrcholením na krajíčku toužebně, téměř nábožně přijímal, zatímco se jeho ruce se zbělenými klouby křečovitě držely pelesti postele. Před očima se mu zatmívalo, a když už ani Snape nedokázal krotit své vzdechy, málem s výkřikem došla jeho touha podruhé svého cíle. Severus, který pocítil náhlé sevření chlapcova těla, už neuměl vzdorovat náporu slasti a po pár vteřinách tvrdých přírazů vyvrcholil uvnitř Harryho, uvnitř chlapce, kterého miloval.

***
Harry netušil, co se stalo potom. Vzpomínal si na polibky na jeho těle, na pocit tepla, na objetí. Nevěděl, jestli to celé byl jen sen. Když usnul v Severusově náručí, necítil se vůbec být příčetný; přicházející bezesný spánek bral jako vysvobození.

Severus Snape mlčky hleděl na spícího chlapce. I když ještě před hodinou jeho srdce bilo tak rychle jako nikdy předtím, teď byl klidný a vyrovnaný. Věděl co musí udělat.
V ruce svíral hůlku. Zvedl ji před sebe a letmo se dotkl druhou rukou hladkého, tmavého dřeva. V tu chvíli mu byla nejlepším přítelem. Byl si jistý, že s ní dokáže všechno obrátit do původního stavu, který byl daleko jednodušší a nepopiratelně bezpečnější než ten současný. Lehce si odfrkl a nechal zmizet ze rtů letmý úsměv. Nemohl říct, že se mu nedostalo toho, po čem toužil, ale také nemohl říct, že by teď byl šťastný. Přebíral vzpomínky na nedávnou… poněkud nečekaně strávenou hodinu, připraven opět se vzdát toho kousku života, ze kterého nesálal chlad. Zastřené oči se pomalu vracely do přítomnosti.
Pevně stiskl rty a namířil hůlkou na chlapcovu hlavu. Naposledy zavřel oči, připraven pronést kouzlo zapomnění a vrátit zpět vše, čím ohrozil bezpečí člověka, kterého se snažil chránit téměř celý život.
Když se chystal kouzlo vyslovit, ucítil palčivou bolest na levém předloktí. Vytržen ze soustředění sebou škubl a znechuceně se podíval na svou paži. Obličej mu ztvrdl a oči potemněly, když svěsil hůlku a vykročil rychlým krokem ven z učebny.
Nejdříve za Brumbálem.
Potom za Pánem zla.


Panda.
 

6 people judged this article.

Comments

1 proste-panda proste-panda | Web | 8. november 2015 at 22:48 | React

107 lidí. No tak. Prosím. Aspoň jeden z vás... aspoň jednu reakci! :D ať vím, jestli mám psát něco takovýho i dál, nebo se vrátit k fluffíkům...

2 heartles heartles | 8. november 2015 at 23:12 | React

palec na horu :)

3 weras weras | 9. november 2015 at 7:44 | React

Tak toto bylo krásné. I když vím,že tato povídka neskončí zrovna podle mé představy,tato kapitola vynahrazuje všechno špatné. Moc dobře se to četlo a já musím napsat,že jsi určitě nepsala gay porno,ale delikátně jsi popsala mužské milování.Proto si myslím,že bys v tomto psaní měla určitě pokračovat.A určitě si to myslí víc lidí(jinak bys neměla tolik čtenářů),jenom se ji m třeba nechce psát. Takže držím palce v další tvorbě.Přece jenom mě tato kapitolka smířila s tím koncem. Velký dík!!!!

4 proste-panda proste-panda | Web | 9. november 2015 at 9:25 | React

[3]: ó! Tak tohle je ta největší poklona, jakou si mi mohla dát... A já se cítím přiznávám trochu pyšně, že jsem ti tak vynahradila ten konec povídky. Děkuju též!! :3

5 Profesor Profesor | 9. november 2015 at 13:46 | React

Moc dobře napsaná povídka. Je vidět, že v onom aktu bylo hodně lásky, že to bylo opravdu milování. A Severus zažil alespoň malý kousek světla pro svou cestu.

6 ester ester | 28. january 2016 at 15:52 | React

Ja podrobne opisy sexu nevyhladavam, staci mi naznak a viem si to domysliet a predstavit☺. Tvoj popis bol krasny, nebolo to vulgarne, bolo to decentne a plne citu....

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement