Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

Už zas?

31. december 2013 at 17:13 | Panda aneb M_Y |  Blábolení
V telce ve vedlejší místnosti běží Hotel Transylvánie, vedle mě se povaluje džbánek s vodou s citronem a Jameson, a já přemýšlím, co se vlastně tento rok dělo a nedělo, co mě štve a neštve, jak se mám a nemám, a vůbec - prostě standartní mozkové plky.


Především si myslím, že s přátelstvím sem na tom stále bídně. Je to především z jednoho důvodu - jsem prostě zvyklá sama od sebe lidem pomáhat a být na ně hodná. Myslím si totiž, že si to zapamatují, a budou se ke mně chovat jak já k nim - nebo mi aspoň občas sami od sebe napíšou a zeptaj se, jak se mám. Nicméně takhle to asi nefunguje. Je sobec ten, kdo dává, a očekává nějaké minimální procento zájmu na oplátku, nebo ten, kdo si od důvěřivýho blba vezme co potřebuje a jde dál? Já vlastně nevím. Ale když člověka na nějakou dobu pak přepadnou myšlenky, proč tamten člověk tak rychle zapomněl, že měl třeba trávit Silvestra v mé společnosti, nebo že tamten jinej člověk se baví buď na férovku když jsme oba v pohodě, nebo když ví, že u mě dostane najíst po šichtě, ale když by on mohl nějak výrazněji pomoct mě, tak to neudělá. Podle jejich slov jim to prostě nedojde. Nebo zapomenou. Nebo myslej na něco jinýho. Jsou v tom zkrátka nevinně.
To je pak na hovno, když má člověk těch pár lidí, se kterýmá se baví a stýká, rád. Neříkám, že mě přátelé nemají rádi - a že by mi nepomohli, kdybych měla nějakej průser a požádala bych je - i když co já vím - ale takový ty všední drobný věci a nějaké vyjádření toho že vědí, že nejsem jen utěrka, mi chybí.
Nesnáším domněnky.
A občas nesnáším, jak jsem stále to hodný pako jako kdysi. Jako jsem byla pořád. Láska nic nežádá, nedá se brát ani dávat - já vím - ale absence lidské slušnosti nebo empatie, odsunutí zájmu že mám to nejlepší a nechci, aby to měl i někdo další... no, je mi to prostě líto.
Jinak v partnerské lásce je vážně blaze. To zase jako jo. V tomto směru jsem čím dál spokojenější. Vlastně, kromě výše zmiňovaného je mi blaze obecně. Jsem zdravá, škola mě baví, umím být parádně lenivá ale i pracovitá, rozšiřuju si poznatky o Ajurvédě, o různých východních medicínách, o stravě, začala jsem se víc hýbat, míň se strachovat a stresovat, podívala jsem se do Španělska.... zkrátka, tento časový úsek nazývaný rokem 2013 byl fajn.
Je fajn.

No...

Takže zase za Rok?

(S)mějte se, človíčci...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama