Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

Jak málo stačí k radosti..

13. september 2013 at 21:31 | Panda aneb M_Y |  Blábolení
Je skvělé občas procházet věci uložené v nitru počítače po několik let. Pravda, někdy se člověk trochu zhrozí, co za věci ukládal, stahoval a zbožňoval ve třinácti, ale někdy je ta připomínka něčeho hrozně moc skvělá.
Jako třeba starý obsah mé již ve věčných lovištích odpočívající empétrojky.
Písničky od Ryuichiho z Gravitation?
Adiemus?
FullMetal Alchemist - Brothers?
Danzai no hana z Claymore?
A další, další další, anime i neanime?
Ach, lidi, jak já sem ráda, že sem tuhle složku znovu objevila! Dokonce si i pamatuju, jak ty písničky šli za sebou, když sem je poslouchala na nějaké delší cestě autem. Pěkně na pravém zadním sedadle opřená o polštářek.
Boží, boží, boží!
Nehledě na to, že předtím jsem ještě objevila svou skvělou pěkně schovanou složku doujinshi. Jahahá! Legrační, jak mi některá přišla už spíš děsivo-úsměvná , některá už se mi líbit přestala a některé sem znovu přečetla s láskyplným pocitem toho známého a skvělého a umuchlovaného a enormněrozkošného - prostě fangasm jako za starších časů.
A taky ty mangy Kaori Yuki! Cruel Fairytail! Oh, vesmíre, kde jsou ty časy chidori-sblogu, kde jsou ty časy kdy sem přesně věděla kde najdu doujisnhi od svých oblíbených autorek, kdy jsou ty časy, kdy jsem poprvé koukala na Gravitation.


No, já jen chtěla napsat jak se mám skvěle.
Nemažte historii.
A taky se mějte skvěle!

~Panda
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Saku-chan Saku-chan | Email | 15. september 2013 at 0:27 | React

Naprosto ti rozumím! XD Vždycky když narazím na něco takovýho, tak mám strašný pocit! XD Ale zároveň... si to ráda připomínám ^^ Krom psaní... to bylo opravdu příšerné XD

2 Bloody Zero Bloody Zero | Web | 15. september 2013 at 20:50 | React

Zajímavé. Zrovna dneska jsem našel můj původní scénář k Ponožkám. Říkal jsem si. Tak kdyby to vypadalo takhle, jak by to bylo vnímáno? Lépe, hůře. To už se nedozvíme a jo, taky rád nacházím staré věci v PC :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement