Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

August 2013

Cesta Prince, část 12

27. august 2013 at 13:24 | Panda aneb M_Y |  Povídky
Tak já nevím. Tak nadšeně sem se vrhla do psaní, že mi to přijde uspěchané. No, v tuhle chvíli s tím nic neudělám. Beta verze bude tak jako tak, počítám že i další osoba vyjádří svůj poradní hlas, takže bude dost prostoru na šperkování.
I přesto doufám, že se bude kapitola líbit.Cesta Prince, část 12


Život?

24. august 2013 at 23:35 | Panda aneb M_Y |  Blábolení
Takže život, jo?
Tak zaprvý, je potřeba si ho zatraceně užít (žít - užít - vidíte to? Ten náš jazyk není zas tak blbej). Nebát se vědět, co chceme, nebát se být šťastní. Umět se zastavit. Umět se rozjet z kopce. Nedělat vopičky kolem nedůležitejch, nepodstatnejch věcí a nerozčilovat se nad rozlitým mlíkem. Umět si říct - tohle by už stačilo, protože takhle by to bylo lepší. Umět přijímat, vytvářet, přetvářet, opouštět a odpouštět.
Žijem jen pro nás. Nechci říct, že žijeme jen jednou, to je vůči nesmrtelný duši a reinkarnaci a všem těm věcem neobjektivní, ale pro nikoho jiného ten konkrétní náš život přeci není, byť je svázán s mnohým. A smrt? Už když jsme se narodili, začali jsme umírat - začali jsme přeci žít! Tak se přestaňme trápit něčím, co je přirozené jako zakuklení motýlí housenky, zbavme se přebytečných myšlenek, meditujme, přijímejme nemožné a oprostěme se od věcí, které nejsou naše...
...a budeme Žít.
Nebo jestli myslíte že třeba ne, já jo.
A jestli myslíte, že sem cvok, myslete si to dál. Jestli si to nemyslíte, ale někdo vám to řekne a vy jeho názor bez přemýšlení přeberete, jste cvoci vy. Nic proti.

Tak se (s)mějte, koťátka...


Chachá, co ten google nevyhodí... :DD

P.

Cesta Prince, část 11

24. august 2013 at 22:50 | Panda aneb M_Y |  Povídky

Pardon, že to tak trvalo. Ale to je život. Lepším se.
Trošku nijaká, vysvětlovací kapitola. Za to se omlouvám, ale také to muselo být.
Princ je skoro u cíle.

Cesta prince, část 11