Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

May 2013

A jde opravdu jenom o tohle?

16. may 2013 at 20:17 | Panda aneb M_Y
Lidi pořád něco chtějí a pořád nejsou spokojený.
Chtěj levný zboží, pak se vztekaj že není kvalitní.
Chtěj víc peněz, vztekaj se že jim jen tak nepřiplujou po řece v dárkovým košíku.
Chtěj aby ty hajzly, co se mají líp než oni, spadl přinejmenším strom.

Někde něco funguje, viz marihuana - vynikající, nenáročná surovina, výborná mimo jiné na výrobu látek. Pak příjde někdo, kdo má kontakty, pískne a chudák kytka jde pak do kytek, protože je to přece droga, a nikoho nezajímá ekonomika s tím spjatá.
Když jde něco poměrně levně, přesto kvalitně a bez problémů - pojďme to zakázat a postavit místo toho něco, na čem víc vyděláme, ač je to horší v tomhle a v tomhle!
Cože, on se směje? Proč se jako směje, nemá vychování, smát se takhle na ulici?!
Jakto, že je tak šťastnej?
Proč na mě tak zírá?
Já chci aby přestal! Chci tohle a tohle!

...

Tak dost.
Musí se chtít a musí se přát. Chtít na úkor druhých je sobectví, které je jen málokdy akceptovatelné - když už teda prej nejsme zvířata a máme morálku. Hlavně když chci a přeju si něco já, tak se sám o to taky snažím a je mi úplně buřt, co zrovna dělá někdo jinej.
Chcete být všechno. Nechcete být třeba jenom šťastný?
Víc se smát, míň přemýšlet nad nepohodlím, a snažit se vypořádat s problémy tak nějak... bez sebelitování a obviňování?
A víte teda, co doopravdy chcete..?
btw, mě začíná zkouškový měsíc, takže povídka možná ještě týden-dva-snad ne moc víc musí počkat. Nebojte ale, že by se tu vůbec neobjevila. Uvidím, jak pokročím, a možná přibude víc kapitol naráz....

(s)Mějte se, koťátka :)