Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

April 2013

Cesta Prince, část 10

26. april 2013 at 12:42 | Panda aneb M_Y |  Povídky
Jedenáctka už je rozepsaná, chýlí se to ke konci, píšu teda jako lenochod, ale aspoň píšu. Popohání mě Yaraki, coby můj nastávající betareader, a můj milý muž, co mi řekl, že z toho udělá knížečku.
Jistě mě čeká ještě dost úprav a změn a pravopisných pohlavků, nicméně, zde jest desátá část.

btw, George mi word neustále přepisuje na Georgie. Chápete to?


Cesta Prince, část 10

Heh.

9. april 2013 at 10:35 | Panda aneb M_Y |  Blábolení
Epický název článku, není-liž pravda?
No, přejděme k věci.

Občas sem hodně nedočkavá. Plná očekávání. Rozjetá, plná elánu a nepřekonatelné víry "joo, já to dám, já to zvládnu!!". Občas něco vidím, chci to, ale nakonec si to nekoupím, a pak se rozhodnu že si udělám radost a koupím si to, a to se pak můžu podělat aby v obchodě onu věc ještě měli. A občas mě chytne múza, napíšu část povídky, nedočkavě se obracím do dalších dní kdy jí dopíšu, roztroubím to kde můžua ona mě múza přejde a zase je z toho prd. Moje sestřička má hlášku "Yaraki zlobit, Yaraki ničit!". No, občas by to na mě mohla praktikovat. Třeba to mou múzu namotivuje. Ano, takže se nedočkavě těším na to, až bude Cesta Prince hotová a můj drahý muž z ní udělá knížku. (Vážně, udělá!) A nedočkavě se těším až pořádně rozepíšu další věc, která má zatím jen úvodní prologovou kapitolku a spoustu nápadů zapsanou v takovém epickém sešitě. (Sem hrozněj úchyl do sešitů. Tehle je takovej oranžovo-čeveno-hnědo-plamenno-modro epickej. Tvrdý desky. Paráda, fakt.) A taky nedočkavě prahnu po létě a sluníčku a po tom, až (ne jestli, ale až) budu mít dost peněz zřídit si domácí základnu někde u moře v subtropech/tropech, a někde v horách a lesích u jezera. A tak.
Snažím se na svých cílech pracovat. Na některých víc, na některých míň; každopádně mě unavuje být lenivej tvor a vážně mám touhu se sebou něco dělat. Něco už dělám. Něco přijde. Ale přijde to. (!).

No, tak zase někdy koťátka. Pojďmě společně optimisticky doufat, že další nový článek bude nová kapitola Prince.
^_^