Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

Meh....

13. november 2012 at 20:10 | Panda aneb M_Y |  Blábolení
Stalo se to asi takhle:
1. chtělo se mi něco napsat
2. zachtělo se mi napsat článek sem
3. otevřela sem si blog a pořád mě nenapadlo, o čem psát
4. přihlásila sem se a prostě sem něco začla.
5. "Moje osobnost"? To čtenáře opravdu zajímá? Číst si jací lidé jsou, nebo jací o sobě napíšou že jsou, protože v nich tváří v tvář číst neumí nebo se chováme jinak než haj bychom se chovat měli?

No dobře, vlastně to je otázka k zamyšlení. Ono není těžké v lidech vidět co chceme vidět. A co vidět nechceme, tak neuvidíme, a proto budou vždycky ti nejvysmátější lidi co ostatní rozesmívaj ti nejméně pochopení. No, to si přeberte jak chcete, na 9gagu na to bude určitě spousta pseudochytrejch glos.
Co se mě týče, hlavní rysy mé osobnosti jsou prakticky jednoduché. Jsem zatraceně líná, do toho občas asi příliš ambiciózní a cílevědomá a sem tam hrotím věci (ač opravdu či jen tak vypadám), a přitom se spíš řídím tím že "nějak to vždycky dopadne" a "netřeba to řešit". Ale to bych nemohla být žena, aby to přeci jen zas tak jednoduché navenek nebylo.
Máte z toho článku něco? Ne? Já upřímný potěšení, protože mě v tuhle chvíli baví rejdit prstama po klávesnici. A jo, baví mě to víc jak psaní na papír, protože tady nemusím škrtat a nemusím se na sebe zlobit že píšu škrabopisem.
Jo, umím na lidi kašlat, ale spíš na jejich obecnou většinu co neznám.
Kvůli těm, na který kašlat nechci sem se znovu pustila do Cesty Prince. Už mám skoro celou další kapitolu. A kupodivu se nad tím docela bavím, ačkoli slashový záměr se stává spíše komickou hříčkou než žánrem... no uvidíme.
A, Vesmíre, ať už mě zejtra nebolej záda, pokorně prosím. Sice sem se asi prostě křivě vyspala (a že mě ani ne ve dvaceti bolej záda je vlastně dost ponižující), ale každej se občas křivě vyspí a není třeba, aby to páteř tak prožívala, vážně.
Jinak ti děkuju, jak si skvěle žiju!
Zítra bych mohla zas něco vyhrát na losu....

Smějte se, dítka, a nechť všichni co vás znám jste provázeni Sílou! (a co vás neznám, uznejte sami, zda to taky chcete.)

A mimochodem, opravdu zbožňuju svý nový pozadí na ploše. Jenže když sem ho sem chtěl hodit, zasekl se mi net a počítač zastávkoval. Tak možná příště.

Edit: btw, jestli si myslíte, že ste každej originál a máte svý jedinečný problémy... stačí si přečíst pár článků na téma. Třeba deset. A uvidíte, že spousta lidí je uplně v prdeli jako vy. :D A dost řečí, do toho originálu každej vyroste, a dokud se nerozhodne, může být ten originál opravdu ušitý z tolika barev a látek, kolik jich jenom na světě je.
 

1 person judged this article.

Comments

1 erumoices-mar erumoices-mar | Web | 13. november 2012 at 20:23 | React

Však ono to nějak dopadne..S pozdravem: Nepochopenej Smíšek

2 proste-panda proste-panda | 13. november 2012 at 20:28 | React

[1]:  Však ono to nějak dopadne, a když tomu dáš šanci, tak určitě dobře ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement