Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

October 2012

Kterak politika kazí lidem spánek

15. october 2012 at 10:52 | Panda aneb M_Y |  Blábolení
Kdybych já hloupá nečetla Novinky.cz, tak mi možná lidi nebudou připadat jako takoví blbci.
Jako by nestačily ty samotný volby.
Přiznávám se bez mučení, nebyla sem volit, ač jsem mohla. Prostě mě to uplně minulo, ani sem nevěděla že to bylo zrovna tehdy a tam. Na zprávy sem nekoukala, noviny nečetla, nikde to nezahlídla a bylo mi to jedno. NIcméně, kdybych volit šla, vhodila bych pravděpodobně neplatný hlasovací lístek.
A dostáváme se k jádru pudla. PROČ právě neplatný hlasovací lístek?
Lidé na Novinkách (levicoví voliči na Novinkách, kteří mají nejvíc palců nahoru za levicové komentáře) očividně netuší, co hlasovací lístek způsobuje: Každý platný lístek jsou peníze. Pokud volíme stranu, která se dostane kam potřebuje, peníze z hlasovacích lístků připadnou jí. Pokud volíme stranu, která nezíská dostatečná procenta, peníze za její hlasovací lístek se rozdělí úspěšným stranám. A jediná situace, kdy nepřipadnou žádné straně žádné peníze, je ta, při níž je lístek neplatný.
To je co?
Proto je po těhle volbách víc jak 5 úrpcemt lístků (dvakrát víc jak v roce 2008) neplatných. Je to protest a zároveň jediná šance, jak jít volit, nevybírat menší zlo a zařídit, aby z lístků nepadali prachy do kapes politiků.
Takže, milí Novinkáři, než zas začnete nadávat na negramotnost, tupost a blbost lidí (na tu se nadává i všude jinde až až), tak si zjistěte co můžete vědět.

Tímto se loučím a odcházím poslouchat na klavírní seminář klasické krásné kousky.
Hawk!

Nicneříkající název

14. october 2012 at 18:41 | Panda aneb M_Y |  Blábolení
Myslím, že pro blog.cz a jeho tým jsem velice nevýhodný klient.
Na druhou stranu, tým blog.cz se nijak zvlášť nestará o blaho svých poddaných a jak občas ono uživatelské nastavení funguje, to je - povím vám - totální fail. Je jen má hloupost a pohodlnost, že sem nezměnila hostitele, poněvadž se v tomto byť občas poedělaném nastavování orientuju - tak jim reklama asi funguje.
Nicméně, proč sem nevýhodný klient. Je to prosté - furt na blog nadávám, a navíc vlastím už asi... minimálně pět adres, které si tudíž nikdo nemůže zabrat. První je podivná, za druhou mě možná yaoi fanynky proklínají (ale ten blog nějakou dobu fungoval slušně s dobrou návštěvností), další těžko říct, zda by ji někdo chtěl, a moje minulé "přezdívky" taky asi atraktivní nejsou. Ale adresy zabírám, přiznávám to čestně, a sem zatraceně líná je vymazat z databáze. Prostě sou moje, byly moje a moje budou, dokud je blog iniciativně nezruší sám.
Jo, a téma týdne "To je moje!" je opravdu skvostné. Dala by se na něj psát povídka, sourozenecký hádky, manželský hádky, otázky ohledně nacházení peněz na chodníku, různé smlouvy, politika a peníze jako takové.... (ne, že by v tom nebyla špetka ironie, nicméně se omlouvám, že tradičně píšu bludy.)

Tož asi tak nějak.

Jinak věcí, které mé jsou, si nesmírně vážím, a nerada je půjčuju. Hlavně knížky. No, bodejť by ne, když se mi vrátili téměř vždy odrbané, nebo se nevrátily vůbec.... nemám právě tu sourozeneckou praxi s půjčováním - sem jedináček.

No, loučím se. Doufám, že ste se dozvěděli přesně to co jste vědět nechtěli. :D
Adíos!