Články a názory na tomto blogu jsou pouze mé vlastní (a více či méně ironické), a mohou se časem měnit. Blog slouží čistě pro zábavu a odreagování. Vznikl za mých pubertálních časů, a v té podobě zůstává dodnes. Odpusťte dospělému člověku, že se rád vrací do svých rozjívených let. ☺☻♥

Světem skrze Júťůb

5. august 2012 at 12:26 | Panda aneb M_Y |  AMV, music etc
(z min. blogu)
Zdravíčko.
V prvním bodě dnešního článku bych se chtěla jen vyjádřit k mé sebekontrole. Totiž, zlepšuje se. Ano ano, právě jsem měla naskládanej celej, obsáhlej článek, když v tom - puf. Stránka nenalezena. (Toť k tomu, že furt, stále a znova zůstávám na blog.cz). Chtěly mi vyskočit plíce a do názvu článku jsem chtěla napsat výstižné KURVA!!!!, ale nestalo se tak. Chvalte mě, potřebuju to.

Takže: Ač to bylo (bude znova) poměrně zdlouhavé (...), shromáždím si sem všechna ta kultovní videa, jež prošla mým prohlížečem. Na jednu stranu se mi je bude snadněji hledat, na druhou tím potěším Yaraki. I když za to, že mi neposlala do soutěže povídku bez jediného slova o její školněpracovní vytíženosti a fráze "sorry hele, no time, no time", jí ještě něco provedu. Koneckonců, po uzávěrce jsem byla asi šest a půl minuty naštvaná. Ale to bych nesměla být tak lenivej parchant a něco vymyslet. Možná. Takže nic.
Vezmu to odspod a budu doufat, že tlačítko zpět mi bude v záložce fungovat. (btw, já si pojistila celej článek ctrl+céčkem, ale asi mám holt špatnou karmu.)
Takže čím začínáme? Něžnou vzpomínkou na How to be ninja.
Dále tady máme pěkný fanservis...samozřejmě neplánovaný. I když tuhle písničku znám s charaktery Gravitation (což je taky pecka), tohle mě dycky dorazí.
Teď...to bude taky pecka. Protože cosplayeři se nezastaví před ničím.
Tak, a teď jdu hledat, co sem to vlastně...Jo! Tomska a jeho adfs movie je pro mě to, co pro jiné Červený trpaslík. Krátká klasika plná blbých gagů. Co víc si přát?
Teď jeden chlap, do kterého jsem ve své čisťoučké duši blázen. Škoda, že má ženu a děti...(teda, škoda pro mě, že.) (edit: no, teď už mě to nemrzí. :D)
A nakonec - Ruki a...Ruki, protože je prostě lepčí.
Hawk...a brou noc. -////-
EDIT: Ježkovy voči, ono se to fakt uložilo... skoro po minutě. To byl porod. Asi se odstěhuju do pralesa ke gorilám.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement